دولت مسکن را هم‌ردیف خودرو ببیند
دولت مسکن را هم‌ردیف خودرو ببیند
 
tabriz moshaveran

 پرداخت وام خرید خودرو به‌ظاهر مشکلات بازار را حل کرده است اما این سوال پیش می‌آید که چرا این نگرش در بازار مسکن رخ نمی‌دهد

رئیس انجمن انبوه‌سازان استان همدان با اشاره به اینکه بازار و اشتغال در بخش مسکن راکد است، گفت: ورود پیدا نکردن دولت در بخش مسکن که با صدها شغل مرتبط است، جای گلایه ‌دارد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه همدان، "شاپور قلیچ‌خانی" سه‌شنبه 26 آبان در در شورای انجمن‌های تخصصی و صاحب‌نظران توسعه استان، اظهار کرد: دولت یازدهم در کنترل تورم حرکت‌های خوبی انجام داده اما افراط در یک جهت مشکل‌زا است.

وی با اشاره به پرداخت وام خرید خودرو، تصریح کرد: پرداخت وام خرید خودرو به‌ظاهر مشکلات بازار را حل کرده است اما این سوال پیش می‌آید که چرا این نگرش در بازار مسکن رخ نمی‌دهد.

وی با بیان اینکه واگذاری پروژه‌های عمرانی به بخش خصوصی کار خوبی است، ادامه داد: باید این موضوع را به صورت ریشه‌ای بررسی کرده تا به درد استان بخورد و مشکلات استان را برطرف کند.

قلیچ‌خانی افزود: باید از تعارفات بگذریم و گام‌های موثری در این زمینه برداریم تا با درنظر گرفتن مشکلات اشتغال استان ریشه‌ای‌تر در این زمینه کار شود.

ورشکستگی دامن پیمانکاران را گرفته است

رئیس انجمن انبوه‌سازان استان همدان با تاکید بر اینکه ورشکستگی دامن پیمانکاران را گرفته است، اظهار کرد: نبود سازمان برنامه‌ریزی در کشور باعث بروز بدبختی در کشور شد اما باید با دقت در زمینه واگذاری پروژه‌ها به بخش خصوصی کار شود

منبع :ایسنا.

يكشنبه 1 آذر 94


منبع چاپ : www.moshaveran.info