Server Error املاک تبريز - مشاوران املاک تبريز - شبکه املاک تبریز - فروش و پيش فروش - رهن و اجاره

 
  کد :  رمز :      
   
 

 فروش و پيش فروش :   رهن و اجاره :                                                          [ جستجو با جزئيات ]

        
   
 
 Ads by Moshaveran      اتوبان تبریز - سهند سال آینده به بهره برداری می رسد

اتوبان تبریز - سهند سال آینده به بهره برداری می رسد

     بزرگنمايي متن   کوچکنمايي متن
 

 

 

استاندار آذربایجان شرقی با چشمگیر خواندن پیشرفت های صورت گرفته در پروژه مسکن مهر شهر سهند، به وعده مسئولین مبنی بر تحویل 5400 واحد مسکن مهر اشاره کرد و گفت: مسکن مهر شهر سهند دومین پروژه مسکن مهر در استان است که تا پایان سال به بهره برداری می رسد.

احمدعلیرضا بیگی پس از بازدید از پروژه های مسکن مهر شهر سهند، در جلسه شورای مسکن استان با ابراز رضایت از فعالیت دستگاه های خدمات رسان در انجام تکالیف، پیشبرد کارهای باقیمانده را با قدرت و همت مضاعف خواستار شد.

وی طراحی و اجرای مبلمان شهری پروژه مسکن مهر را موضوعی مهم خواند و بر عملیاتی شدن آن توسط شهرداری سهند تا قبل از پایان احداث این پروژه تاکید کرد.

استاندار همچنین در مورد اتوبان تبریز – سهند به توافق نامه استانداری با وزارت راه اشاره کرد و از بهره برداری آن تا سال آینده خبر داد. وی گفت: قسمتی از این اتوبان که مربوط به سازمان مسکن است طبق روال احداث خواهد شد و 11 کیلومتر باقیمانده نیز با همکاری استانداری و وزارت راه با اعتبار 14 میلیارد تومان به بهره برداری می رسد.

بیگی ضمن تاکید بر تسریع در عملیات احداث واحدهای مسکونی مهر، به وعده مسئولان استانی در بهره برداری از فاز 54 هکتاری مسکن مهر در شهر سهند اشاره کرد و از انبوه سازان و دستگاه های خدمات رسان خواست با توجه به موضوع فصل کار و تغییر آب و هوا اقدام لازم را در این خصوص انجام دهند.

وی همچنین با مناسب خواندن جریان ارائه تسهیلات بانکی، پیشرفت های پروژه مسکن مهر و نیز رضایت انبوه سازان را نشانه عزم جدی مسئولان بانک مسكن در تحقق این پروژه عظیم دانست.

در ادامه جلسه شورای مسکن استان که در شهر سهند برگزار شد از سوي مديران بخشهاي مختلف استان گزارشی از روند اجرای پروژه مسکن مهر ارائه شد. بر پایه این گزارش 48000 متقاضی مسکن مهر در استان وجود دارد که پرونده تمامي آنها عملياتي شده است و علاوه بر این تعداد، 3000 واحد مسکونی مازاد بر نیاز نیز برای پاسخ به متقاضیان جدید در حال ساخت است.

این گزارش می افزاید: با افتتاح فاز 54 هکتاری پروژه مسکن مهر شهر سهند تا پایان امسال، فاز دوم این پروژه نيز با وسعت 250 هکتار تا سال آینده به بهره برداری می رسد که در این مرحله 14000 واحد مسکونی تحويل داده خواهد شد.

در جلسه شورای مسکن استان اداره کل گاز استان موظف شد انشعاب گاز واحدهای مسکن مهر را تا ورودی بلوک مجتمع هاي مسکونی اجرا کند. شورای مسکن همچنین سازمان تامین اجتماعی را مکلف کرد ضرايب مربوط به حق بیمه ساختمان های مسکونی را بر اساس متراژ هر واحد و به طور مجزا محاسبه کند و نسبت به عودت حق بیمه های اضافی اخذ شده اقدام نماید.

تاكيد بر اقدام فوري دانشگاه علوم پزشکی در احداث کاربری های بهداشتی و درمانی و نیز طراحی و اجرای مبلمان شهری توسط شهرداری سهند از دیگر مصوبات این جلسه بود.

گفتنی است جلسه شورای مسکن استان بعد از ظهر امروز به ریاست استاندار آذربایجان شرقی و با حضور مدیران اجرایی مرتبط با بحث مسکن در شهر جديد سهند برگزار شد.

منبع: سایت خبری استانداریدوشنبه 1 آذر 89


 
 
 آخرين جستجو ها :

شریعتیشهرجديدخوابگاهچمرانمیرداماد محراب آ ارتمانهای بانک مسکنقرمزیبزرگمهرشيبلیمرزدارانجاده مرند تبريز رجائیجنگلیتيمورسرچشمهزمینهایششدانگمنصورسربالاییفرهنگباغشمال خانهپزشكيیاسمنرهن و اجاره آپارتمان در قره آغاجآناخاتونامیریباسمنج مغازهخواهد متری دمشقیه دربند شهید سقای سالکشهرک نطام پزشکی فاز متری اولمعدنیصدرالدينیسوپرماركتآذربايجان شرقيسردرود کوی توحیدشهنازگلستانسهيلاخانوادهمجتمعمپرويننرسیده منصور کاچیرانآسمانفرديسسروستانساختمانشهرک مهرانشهرحقیقتکوهدشترجايي شهر تبریز آبياريرشدیه برج آذینپاساژشمس تبریزی تبريز اپارتمانهايعباسی آپارتماندسمالچیالرئیسرهن و اجاره دفترکار آبرساناسارگادرانندگانبالاترازچهارراهمهستانقطعاتالوار سفلیلاله تبريز آذربايجان شرقي تبريز بلوارمنجمبالایگلکارطبقهنیاورانميردامادمغازه ساعتاموزشعباسیقراردادپزشکیدانشكدهاملاک

 
 


شبکه اطلاع رساني املاک و مستغلات شهر تبريز کليه حقوق مادي و معنوي اين وب سايت براي شبکه اطلاع رساني املاک تبريز محفوظ است و هرگونه کپي  اطلاعات ، مطالب و فايل ها بدون مجوز کتبي ممنوع مي باشد.

صفحه اول   |   در باره سايت   |  قوانين و مقررات   |   راهنما   |   تماس                                    Copyright © 2008 - 2019 , All rights reserved for moshaveran.info